Header Ads

Masiela Lusha interpreton ne "Forgotten Evil"Masiela Lusha se fundmi shfaqet ne rolin e Renee, ne filmin "Forgotten Evil". Renee eshte nje vajze e cila pas i shpeton nje tentativ vrasjeje, e gjen veten ne spital, por nuk mund te mbaj mend asgje nga e shkuara e saj. Ne perpjekjet per ti thirrur kujteses, ajo rilidh dashurine me bashkshortin, teksa te afterm te tjere rreth saj po pesojne aksidente te cuditshme. Renee kupton qe jeta e saj eshte ne rrezik dhe nese do te kete nje te ardhme, do ti duhet te mesoj me shume rreth te shkuares.  Filmi e pati premieren kete jave ne kanalin Lifetime ku dhe vazhdon te transmetohet. Ju mund ta ndiqni filmin te shtunen ne mbremje, te djelen te marten dhe te merkuren. Per data te tjera, shikoni Tv Guide se nuk punojme ne Lifetime ne lol. 😂😂😂

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.