Header Ads

Njomza publikon EP "Sad For You" me 7 prillJemi ne mars dhe Njomza tashme ka publikuar tre kenge, cka duhet te na kish bere te kuptonim  se nje EP nga kengetarja nuk do vononte. Ajo ka bere te ditur se EP me titull "Sad For You" do te publikohet me 7 prill ne te gjitha dyqanet muzikore online. EP e publikuar nepermjet REMember Music (Shtepia diskografike e Mac Miller) permban 7 kenge: Intro, Sad For You, Poison, Hear Me, Perfect Fit, Baggage dhe Someone Like Me. Gjykuar nga tre kenget e publikuara deri tani, ky EP eshte nje album per mos tu humbur! Njomza eshte artistja e pare me te cilen  e REMember prezantohet ne treg dhe pavarsisht se vetem 22 vjec, ka ne repertorin e saj nje mixtape "Gold Lion", EP e pare "Sad For You" dhe bashkepunime me artiste te njohur si Mac Miller, Earl Sweatshirt ,  Skrillex, Alex Alex, Vindata, etj. Me poshte po ju sjellim dy prej videoklipeve me te fundit nga kengetarja. "Right Now" nja bashkepunim me Vindata e Alex&Alex si dhe videoklipin e pare nga EP "Sad For You" per "Intro" (FIksim videoja!). No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.