Header Ads

Pas suksesit te "Disrespectful" G4SHI lajmeron koncerte ne Shqiperi e Kosove.

G4SHI - Kopertina e Stairs2:Honesty Saves Time

Kenga me e fundit nga  G4SHI, "Disrespectful" ka shenuar dhe suksesin me te madh viral (shperndarja e nje postimi ne rrjetet shoqerore ne internet) te artistit duke arritur mbi miliona klikimesh ne Spotify, Soundcloud etj brenda dy javesh. Teksa se shpejti pritet te publikohet dhe videoja per kete kenge, G4SHI ka postuar dhe kopertinen e albumit te ri "Stairs2: Honesty Saves Time" i cili pritet te publikohet ne muajin prill. Nderkohe, artisti ne llogarine e tij ne Snapchat ka treguar se ne muajin maj do te jete ne Shqiperi dhe Kosove per koncert. Ndaj behuni gati dhe mos e humbisni rastin, pasi koncertet e tij jane super! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.