Header Ads

Versace Versace Versace...nga Shqiperia?Duke bere pazar ne dyqan,rastesisht shikojme nje pale xhinse Versace te cilat ishin prodhuar ne Shqiperi. Me verte? Qe kur ka hapur fabrike ne Shqiperi, Donatella dhe ne nuk e dikerkemi? Po juve more perse nuk na keni thene gje?! Po jo, jo, nuk e kemi merakun e investimit apo per fjalen qe ne Shqiperi nuk ka as dyqan Versace po ka fabrike, por te na siguronit ndonje ne ulje mooooo! Hahhahahahaha! A ka ndonjeri, ndonje teze, halle, moteraaaa qe punon atje, a behet ndonje gje, ndonje ulje nga koleksioni i fundit a ku di une...kupto tiiii? Kinezet ketu u cane me firmato nga fundi i botes, ne Versacen ne shtepi nuk na solli njeri gje. Boooo! Kuptohet, ne duam ndonje pallto, ndonje nga keto te shtrenjtat se keshtu bluza e xhinse nuk e kemi problem lol. Po ndaj jeni mbushur te gjithe me bluza firmato ju se paskan plas fabrikat aty? Ne mendo neve, sesi ja beni me ato rroga e blini bluza $500?! Pikaaaaa! Lmao lmao! 

ps. Eeeeee po ndonje fabrike Lanvin_i o hap e? Amon na tregoni se fiksim, po shtrenjt shume shtrenjt dreqi. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.