Header Ads

Klinti Collaku shpallet fitues i "The Voice of Albania" (edicioni i gjashte).Pas shume vitesh pjesmarrjeje ne konkurse e festivale muzikore, duket se me ne fund dhe Klinti Collakut i ka shndrire ylli.  Ai eshte shpallur fitues i edicionit te gjashte te The Voice of Albania duke nderuar skuadren e Albanit me fitore. Ne finale Klinti kendoi ne menyre perfekte "Halleluja" nje interpretim qe vertetoi se ai eshte mese i denje per cmimin e fituar. Ne ketu po ju sjellim videon e shpalljes fitues se bashku me interpretimin e Klintit ne finale duke shpresuar qe ky te jete fillimi i nje karriere te suksesshme. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.