Header Ads

Rita Ora publikon "Your Song" me 26 maj


Rita Ora zyrtarisht ka bere te ditur se me 26 maj do te hidhet ne treg kenga e saj e re, e cila nuk eshte vetem e saja por dhe e juaja lol mqs dhe mban titullin "Your Song". Nuk dihet asgje rreth kesaj kenge, pervec titullit, por fale kersherise se fansave dhe lojrave te Rites, hamendje ka nga me te ndryshmet dhe kenga mund te jete nje bashkepunim me Jesse Glynne, Ed Sheran, Marshmello ose cdo artist tjeter me te cilin kengetarja ka qene ne studio keto vitet e fundit. E rendesishme eshte qe Rita po i rikthehet muzikes, e shpresojme qe pas largimit nga Roc Nation, qe dukej sikur e mbante nen "kthetra" artistikisht, ajo te jete vetvetja ne kenget e reja. Vetem keshtu do te arrij suksesin e merituar! Fotoja e mesiperme edhte dhe kopertina e singles "Your Song". 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.