Header Ads

Stanaj ne The Voice of AlbaniaDje, Top Albania Radio ka publikuar nje lajm ku konfirmon se ne naten finale te "The Voice of Albania" do te jete i ftuar dhe Stanaj. Sic eshte bere e zakonit, ne kete spektakel konkurs, vijne si te ftuar disa prej artisteve me te suksesshem shqiptare te momentit, por duket se kete vit organizatoret kane vendosur ta mbyllin me nje boom. Pervec Stanaj, do te jete i ftuar dhe Mohombi (Suavemente), i cili do te kendoj kengen e tij me te re, teksa publiku pret te perzgjidhet fituesi i ketij edicioni te The Voice, i cili ka qene dhe nje nder edicionet me te suksesshem persa i perket organizimit dhe talenteve pjesmarrese. Ky nuk eshte bashkepunimi i pare shqiptar i Mohombi. Ai sapo publikoi ne prill kengen "Kiss Kiss" me Ardian Bujupin, Dj R'AN dhe Big Ali. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.