Header Ads

Niko Pepaj ne "Daytime Divas" dhe "The Recall"Niko Pepaj ka dy raste per te festuar kete muaj. Seriali televiziv "Daytime Divas" ne VH1 ka filluar transmetimin dhe pavarsisht kritikave, eshte pritur mire tek publiku. Nderkohe javen qe shkoi filmi "The Recall" ku ai interpreton perkrah Wesley Snipes, pati premieren ne Amerike. "Daytime Divas" transmetohet cdo te hene ne VH1 dhe jua rekomandojme ta shihni. Seriali eshte ende ne formim e siper, por besojme se deri nga mezi i serive ka shanse ta marri veten dhe te gjej suksesin e duhur. Sido qe te jete fati i serialit, Niko po merr interesimin e duhur nga publiku, e besojme se "Daytime Divas" do ti sjelli rolet e duhura kinematografike ne muajt e ardhshem 😜 
Ja ku po ju sjellim disa foto te Nikos nga interpretimet e tij ne serial dhe film.

Ne Daytime Divas
Ne The Recall:

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.