Header Ads

Rita Ora me Raye dhe Charli XCX - Girls (Shiko videon ketu)Gjate festivalit te Radio 1's (BBC) - Big Weekend ne fund te muajit maj, Rita Ora ka kenduar dhe kengen "Girls" qe mendohet te jete singla e dyte nga albumi i ri i kengetares. Ne kete kenge ajo shoqerohet nga Raye dhe Charlie XCX te cilat midis te tjerash kendojne: 

/Ndonjehere dua te puth vajza/Vere te kuqe dhe vec dua te puth vajza/ ,e me pas /Nuk jam e njeaneshme/Jam mendje hapur/ Jam 50/50 kurr s'kam per ta feshur/  

Jane keto vargje te cilat fansat i kane komentuar si nje deklarate te kengetares rreth seksualitetit te saj apo ndoshta thjesht vargje pikante te nje brezi te ri, qe eshte me i hapur seksualisht etj etj.

Kenga eshte e bukur e tingellon si nje krijim i Charli XCX. Ne videon e meposhtme audioja nuk eshte aq cilesore, por duket qe ka premisat per te qene nje hit, sidomos me Raye dhe Charli ne miks.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.