Header Ads

Stili ditor sipas kengetareve shqiptar (Foto)

Dhurata Dora

Sot, kengetaret shqiptare nuk kujdesen te duken cool vetem ne skene, por dhe ne jeten e perditshme. Fale rrjeteve shoqerore dhe mundesise per tu fotografuar ne cdo sekonde, atyre ju duhet te provojne qe jane po aq me stil sa dhe ne videot apo performancat e tyre skenike. Keto dite, ne pergjuam profilet e tyre ne IG dhe ja ku jane stilet qe na terhoqen vemendjen:

Dua Lipa

Venera Lumani 

Arilena Ara

Buta

Butrin Imeri

Mozzik 

Kida 

Rita Ora

Njomza
Bebe RexhaEra Istrefi

G4SHI

Alban Ramosaj

Ledri Vula

Ronela Hajati

Enca

Alban Skenderaj

JMSN

Jonida Maliqi 

Gjira

Noizy 

Dafina Zeqiri 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.