Header Ads

10 kenget qe duhet te degjoni kete muajJa ciat jane 10 kenget e rekomanduara nga Albaniac per te degjuar kete muaj:


5Ponca dhe Shpat Deda  - M'tha t'thashe Devcha - Rockstars


Mak Zøgaj - 00:00


Njomza  - Sad For You


Era Istrefi dhe French Montana - No I Love Yous


Avicii dhe Rita Ora - Lonely Together 


Dafina - Told Ya


Ledri Vula - TTZ 


Dilan - Fixim


Enis Bytyqi - Inati 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.