Header Ads

Dafina Zeqiri publikon EP "King" me 10 nendor

Kopertina e EP - King


Dafina Zeqiri ka bere te ditur se EP i saj "King" tashme ka nje date zyrtare publikimi dhe kjo date eshte 10 nendori. Albumi i cili do te shitet ne dyqanet muzikore online, mund te paraporositet perpara kesaj date dhe do ti shtohet arkives suaj muzikore automatikisht ne daten e caktuar. "King" perbehet nga gjashte kenge, dy prej te cilave tashme te njohura per publikun - Four Seasons dhe Told Ya. Kater kenget e tjera jane Greed, King,Suspect dhe Hero. Albumi do te promovohet, sic ju kemi njoftuar dhe me pare me nje koncert ne Mercury Lounge me 9 nendor. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.