Header Ads

Flora Cash kete jave mban koncert ne Bruklin, Nju Jork
Flora Cash do te jete te djelen ne Bruklin te Nju Jorkut, per te mbajtur nje koncert ne "Rough Trade". Eventi ne te cilin ata shoqerohen dhe nga Blood Cultures, eshte i hapur per moshat 16 e siper dhe bileta kushton 10 dollare. Dyert hapen ne ora 7pm, koncerti fillon ne 8pm. Flora Cash momentalisht po mbajne nje turne ne Amerike per te promovuar albumin e fundit "Nothing Lasts Forever (And It's Fine)" ne te cilin perfshihen 10 kenge, midis te cilave dhe hiti i tyre "You're Somebody Else". Kenget e albumit mund ti degjoni me poshte.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.