Header Ads

Ju prezantojme MimozenMimoza eshte nje tjeter kengetare shqiptare e cila me kengen "Big Girls Cry" synon suksesin ne tregun nderkombetar. Ne kontrate me "Budde Music" ne Gjermani, Mimoza ka publikuar dhe videokengen e pare "Big Girls Cry" e cila eshte nje kenge e kendshme dhe shume e kapshme dance. Neve na pelqeu dhe versioni akustik te cilin gjithashtu po e publikojme me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.