Header Ads

Gashi ne kengen e re me Dj Snake dhe French MontanaGashi ka paralajmeruar se javen qe vjen, do te publikohet bashkepunimi i tij i ri me rreperin French Montana dhe Dj Snake. Kjo kenge e prodhuar nga Dj Snake mendohet se do te jete dhe pjese e albumit te tij te ri, sic e paralajmeroi vete Dj muajin maj. Akoma nuk ka nje informacion zyrtar, por pjese te kenges jane degjuar gjate postimeve te ndryshme te Gashi ne Instagram dhe mendohet qe titulli i saj eshte "Summer Time". 

Te tre artistet kane bashkepunuar dhe me pare me njeri-tjetrin ne projekte te ndryshme. Gashi me French Montana ne "Until The Day I Die", Dj Snake me French Montana ne "Turn Down For What" dhe Dj Snake me Gashi ne "4 Life". 

Ne muajin gusht, Dj Snake dhe French Montana priten te interpretojne se bashku ne "Billboard Hot 100" i cili mbahet ne Long Island, NY, teksa flitet qe dhe nje "i ftuar" i trete do te jete pjese e aktit te Dj Snake. Gashi ndoshta? 

Ne lajme te tjera, Gashi prezantohet momentalisht ne treg me videokengen "YouTube Comments/Empty Inside" te cilen mund ta shikoni me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.