Header Ads

Bebe Rexha - I'm A Mess - Shiko videon ketu + tre kenge te tjera

Bebe Rexha sapo ka publikuar videon per kengen "I'm A Mess" dhe eshte supeeeeer! Ne kete video Bebe rikthehet ne stilin e videos "I'm Gonna Show You Crazy" por me e afirmuar dhe e kompletuar si popstar. Videoja gjithashtu te sjell pak ndermend pop-videot e viteve '90 te Britney e Christina, por serisht eshte e vecante dhe hudher hudher hudher! Urime Bebe! Nje prej punimeve te saj me te mira. Ufaaaa! 🖤


Me qe ra fjala, Gregg Sulkin eshte ai djali ne video me Bebe? ok oK OK!!! 👀
Nese ende nuk e keni marre albumin e ri te Bebe, mos nguroni sepse eshte vertete nje album shume i mire. Kenga me e preferuar e jona nga "Expectations" eshte "Don't Get Any Closer". Nje kenge perfekte dhe nje prej kengeve me te mira te Bebe, ku ajo shpalos me se miri  dhe potencialin e saj si vokaliste. E kemi ne perseritje qe ne momentin qe ka dal dhe ende nuk na eshte merzitur. Nje kenge tjeter qe do veconim e cila besojme se do jete nje hit i padiskutueshem eshte "Self Control" ne te cilen Bebe ka futur dhe disa motive shqiptare. Ajo pjesa "na na na" eshte mjaft popullore ne kompozimet tona. Nje remiks i kesaj kenge do kishte qene nje hit veror, por sic ndodh shpesh me Bebe, kenget e saj fillojne te fitojne popullaritet dalngadal derisa shnderorhen ne hite. "Grace" eshte gjithashtu nje kenge e mrekullueshme, shtoji ketu dhe hitet e meparshme dhe...te gjitha ja pelqejme lol. Me poshte mund te degjoni kenget qe sapo ju permendem. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.