Header Ads

JMSN - Talk Is Cheap - Shiko videon ketu!JMSN ka publikuar videon e kenges "Talk Is Cheap" e cila duket qarte qe eshte frymezuar nga videot R&B dhe soul te viteve '90; sjelle me teper si nje parodi elegante e ketyre videove. Kushdo qe ka ndjekur karrieren muzikore te JMSN e njeh per sensin e holl te humorit ne videot dhe postimet e tij. Kengetari ka disa vjet qe gjendet ne turne ne menyre te vazhdueshme neper Amerike dhe jashte saj dhe nese ende nuk e keni pare live jua keshillojme qe ta shikoni sepse eshte super! Ne e kemi bere te ditur tashme qe ai eshte nje prej artisteve shqiptare me te preferuar prej nesh ne Albaniac, i cili dhe pse jo nje muzikant per te gjitha shtresat ne kategorine e tij eshte nje prej me te mireve. "Talk Is Cheap" na pelqen shume ashtu sic nga pelqen dhe teksti e videoja e saj. Shikojeni me poshte:
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.