Header Ads

Kristine Elezaj publikon "Over And Over" - Shiko videon ketu!Ka kaluar me shume se pak kohe qekur Kristine Elezaj ka sjelle muzike ne treg, por me ne fund ajo ka arritur te kenaq fansat e saj dhe te publikoje kete vere videokengen e re. Titullohet "Over & Over" dhe eshte nje prodhim i kendshem si nga ana vizive ashtu dhe nga ana muzikore e vokale. Nje kenge verore qe nuk duhet ti mungoje listes suaj muzikore gjate udhetimeve apo pushimeve prane plazhit, "Over & Over" mund ta gjeni ne Spotify, iTunes, Soundcloud etj. Me poshte keni videon e plote:No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.