Header Ads

Tre shqiptaret ne listen e femrave me seksi te revistes "Maxim" ne Amerike
Revista e njohur "Maxim" ka publikuar listen e saj vjetore te 100 femrave me seksi ne Amerike. Me ndryshimin e koheve dhe  revista ka bere disa ndryshime ne liste. Nuk ka me renditje nga 100-1, por nje ndarje kategorish si divat, humoristet, bombastiket, sirenat e ekranit etj. Gjithashtu ne te gjitha prezantimet eshte munduar qe te permendet sa me pak faktori seks dhe me teper ana karrieristike e femrave ne liste. Dmth sa me i hedh hi syve lol. I bie si me pa te zgjidhet Miss Universi jo per bukurine por per deshiren qe ka per te sjelle paqe ne bote. OK! Jalla, jane bere keta me keq se ne kohen e komunizmit, tu ju shku shtate per gjera idiote. Ku ka femer qe mund ta marri per keq ti thuash qe duket seksi? Pfff! O bej nje liste dhe thuaje qe eshte lista e femrave me seksi ne Amerike o mos bej hic! Thuaj aty 100 femrat me te suksesshme dhe nxirri ne foto me kostume e me pallto, po shkojne i nxjerrin me te brendshme, thone 100 me te nxehtat pastaj ne pershkrim te flasin per karrieren lmao. Qe te na kuptoni: kjo eshte nje reviste e suksesshme per meshkuj, e themeluar ne 2000 nje version nje pale mbathje me konservativ se Playboy. Ndaj i thame ato me larte. Ne listen e Maxim Hot 100 kete vit ne kategorine e divave, gjenden dhe te treja kengetaret e njohura shqiptare Dua Lipa, Bebe Rexha, Rita Ora te cilat sic mund ti shihni dhe ne foto jane vendosur perkrah njera-tjetres. 
Tani...cfare te thuash me? Flasin fotot sa per 3000 fjale, ka fol Maximi s'kemi c'te flasim me. Qejfin na e ka bo, i ka vendos prane e prane. Te bukur jena, te talentum jena, ja dhe seksi jena...jo po le te thone gje po te duan. Se jua nxjerrim certifikaten! Tre muskutjeret shqiptare!

 😂😂😂


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.