Header Ads

Arnon dhe Killua me "Te molla" ne majen e iTunes ruse
Nje prej krijimeve me interesante dhe me te mira te ketij viti eshte kenga "Te molla" nga Arnon dhe Killua. Nje version i ri i perpunuar i kenges "Ajshe" te grupit Marigona, "Te molla" ka arritur te vecohet nga prurjet e tjera ne treg, fale nje origjinaliteti e freskie qe e vecon njekohesisht dhe nga versioni i pare i kesaj kenge. Videoja  gjithashtu eshte super, e te ben te hypi qejfi me festu se bashku me te rinjte qe shfaqen ne te lol. Te gjithe tipa! Shpesh here idete jane me te rendesishme se buxheti i nje videoje dhe ky eshte rasti me i qarte per ta vertetuar kete. 
Po kenga duket se nuk eshte vetem nje fiksim i yni. Qe ne javen e pare te publikimit ajo ka arritur te debutoj ne vendin e peste te kengeve me te shitura ne iTunes ne Rusi, duke qene dhe hiti shqiptar i rradhes ne kete vend, pas suksesit te kengetareve si Ledina Celo, Arilena Ara, Era Istrefi e sigurisht, Rita, Bebe e Dua. Gjithashtu, Arnon me "Te molla" qe tashme po mbush javen ne kete klasifikim eshte dhe i vetmi artist i huaj ne Top 10. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.