Header Ads

VERA DANCE 2018 - VideoKush ishin dhjete kenget me te mira te kesaj vere dhe kush ishte hiti me te cilin do te mbajme mend veren e 2018? 

Kete vere nuk kane munguar kenget hit te cilat na kane bere te kercejme pergjate pushimeve, ne fakt 2018 ka qene nga ana muzikore me e suksesshme se  viti i shkuar. Seicila prej ketyre 10 kengeve meriton dhe ka mundesi per nje sukses global, e jane sinqerisht me interesante dhe me te mira se kenget ne listat boterore. Ne i kemi fiksim, jo vetem per ritmet e tekstin por dhe per arsyen, se i kane bere dhe me te shijueshme pushimet tona. Ja ku i keni:01

Atehere... HITI I VERES 2018 i shkon...."TOTO" nga Noizy dhe Raf Camora.

Ju pelqen nuk ju pelqen, kur luhet "TOTO" nuk lejohet me qendru ulur. Eshte nje kenge, e cila qe me degjim te pare te mbetet ne vesh, e kapshme, ritmike, shume e kercyeshme dhe me nje varg qe lehtesisht mbahet mend. "TOTO" pamedyshje eshte kenge hit e kesaj vere e suksesi i saj nuk do te venitet as ne pjesen tjeter te 2018.  Tani shtypni play dhe te gjithe ne kembe duke be sikur ju ka dhene toto 
😂😂😂02


Arnon dhe Killua - Te molla
03

Art Abazi - Asnjo si ti 


04

Ronela Hajati - Do ta luj


05

Elvana Gjata, John Shahu dhe Ledri Vula - Mike


06

Granit Derguti dhe Capital T - Take A Shot


07

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj - Cika Cika 


08

Tayna dhe Don Phenom - Columbiana 


09

Dhurata Dora - Jake Jake 


10

Kidda dhe S4MM - Komedi 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.