Header Ads

Loredana dhe Mozzik ne maje te iTunes ne Gjermani, Zvicer e Austri
Loredana e cila sapo ka nenshkruar konraten me Sony/ATV (Gjermani) dhe Mozzik, kane publikuar sot "Bonnie & Clyde". Kenga eshte pritur jashtezakonisht mire dhe momentalisht klasifikohet ne vendin e pare ne iTunes te Zvicres, ne vendin e trete ne Austri dhe ne vendin e peste ne Gjermani. Duket se Loredana eshte ne rrugen per tu bere nje prej rrepereve me te mira ne vendet gjermano-folese. "Bonnie & Clyde" eshte nje kenge cool dhe Loredana e Mozzik kombinohen aq mire me njeri-tjetrin sa te krijohet pershtypja se cfardo qe mund te publikojne do te jete hit. Videoja eshte ok, nje ide e perdorur dhe me pare, por i shkon temes se kenges. Fiksim kur thote Mozzik - LukIn for kUIn hahahahhahaaha O t'marrt e mira or taj do kUIn ti eh jalla 😂😂😂 Te dy jane tipa e nje cift fantastik apo si thone knej na Instagrami - GOALS! 😂
iTunes Zvicer

iTunes Gjermani

iTunes Austri

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.