Header Ads

Flori publikon - Tallava - Shiko videon këtu


Hahahahaha! Një ndër videot më super që janë publikuar këtë vit. Nëse dikush vazhdon ende të thotë se Tallavaja nuk pëlqehet në Shqipe, ja ku e keni të dokumentuar me video-fakte. Hahahahaha! Siç thotë ai në hapje! Tallava ju madhërfakër! Hahahhaha! Tu vdek!
Fiksim sec 41-45, min 1.25-1.29, 1.56 dhe tani vjen pjesa ime e preferuar: 3:08 Tallava ju madhërfakëëëër! Hahahaha! Fiksim1 comment:

  1. Kopje e keqe e kenges me te fundit te Michael Jackson, Behind the mask. Jacksonit i shkonte kjo video se eshte bere nga fansat e tij ne mbare boten, por edhe Florit??? Nuk eshte hera e pare qe Flori kopjon kenget, videot, stilet, melodite, tekstet.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.