Header Ads

Besa Redzepi rrepon dhe ne FIKSIM!


Së pari...kënga është e dobët, por pjesa e rrepit ështe HOOOOOOOT kaq hot saqë unë mora mundimin dhe ta pres atë fragment e ta postoj për juve, e ju nuk e keni idenë sa përtac jam kështu që...kuptoni sa më ka impresionuar. Besa, Besa, Besa harroje kengën, vazhdo me rrep se do kesh shumë sukses. FIKSIM!

ps. nuk po them se me kë më ngjan fragmenti i rrepit, sepse është dhe një prej këngëve hip-hop që më pëlqen më tepër, por po them që dhe videoja i është përshtatur shumë mirë këngës me lëvizjet e Besës.


1 comment:

  1. e frymezuar nga nelly furtado... e di se me kujtohet ky ritem kur tony dovolani kercen me elenen...

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.