Header Ads

Ardian Bujupi flet për video këngën e parë - Ja kopertina e Singlës + Video


Ardian Bujupi së shpejti publikon videokëngën e parë në gjuhën angleze e cila titullohet "This Is My Time". Në këtë video që ju drejtohet fansave të tij, këngëtari flet sesa e bukur është kjo këngë,sesi do zërë vendin e parë në gjithë hitparejdet europiane, gjithashtu ai përshëndet Dafina Zeqirin me të cilën ka bashkëpunuar në një këngë të re që do dali dhe në Gjermani hahahahhahahahhaahah o të çmendur,po ku e di unë se çfarë thotë Ardiani aty tu fol gjermanisht e unë gjermnisht nuk di.Katër gjuhë mirë i kam nuk filloj dhe të pestën tani lol Nejse, nga mënyra sesi flet duket shumë i lumtur. Tani na nxjerr videon byrazer boll na lodhe me lajmërime.


1 comment:

  1. Hahahaha elbino, Ardiani i falenderon fansat per durimin qe kan tregu e kan prit deri tani dhe tregon se me 11.11.11 do dali singli i par This is my time. Po ashtu thot se se shpejti mund te behet porosia e kenges ne amazon, itunes etj...

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.