Header Ads

Ardian Bujupi me "This is my Time" numër 1 në Gjermani!


Teksa rezultatet e shitjeve të singlave nuk publikohen të plota deri javën tjetër, rezultatet e videove në YouTube postohen çdo dy orë dhe si përfundim...Tatatatatatatata...Videoja muzikore më e klikuar e javës në Gjermani është "This is my Time" e Ardian Bujupit, rezultat ky që tregon jo vetëm që kënga është një hit,por që dhe Ardiani e ka të garantuar të ardhmen në skenën muzikore gjermane. Videoja gjithashtu është klasifikuar dhe si videoja më popullore e javës në Gjermani, dhe si më e shikuar në klasifikimin e përgjithshëm. Suksese Ardian!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.