Header Ads

Armin Van Buuren në Tiranë live - Video

Dj i njohur Armin Van Buuren ka dhën një shfaqje të mrekullueshme dje në Tiranë tek "Qemal Stafa". Më poshtë ne po ju sjellim disa video nga koncerti. Mesaduket nuk ishte nevoja të ishe prezent në stadium, pasi muzika është dëgjuar nga të katërta anët e kryeqytetit, biles shumë njerëz thjesht e kanë gdhirë në ballkon siç mund ta shikoni dhe në videon e tretë hhahahahhaa. Kafe,cigare dhe dylbi.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.