Header Ads

Aurela Gaçe së shpejti rikthehet me videokëngën "Transit"


Këngëtarja e njohur ju ka bërë të ditur fansave se së shpejti pret të publikojë videokëngën e re "Transit" një krijim i Alban Kondit me tekst të Dr.Flori dhe Aurelës. Videoja është xhiruar në ditët e fundit të shtatëzanisë së këngëtares nga Max Production dhe jo paqëllim. Ka shumë mundësi (kështu flitet) që kënga i dedikohet fëmijës së saj të parë. Kjo këngë dhe disa prej hiteve më të mira të Aurelës,shoqëruar dhe me krijime të reja do të jenë pjesë e albumit të saj të ri i cili pritet të publikohet këtë vit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.