Header Ads

Rita Ora publikon videoditarin 4 - Shikoje këtuKjo është videoja më e re nga ditari në YouTube i Rita Orës, në të cilën ajo flet për festimin e ditëlindjes (mbushi 21 vjeç ne ju sollëm fotot nga festa), interpetimin me Dj Fresh dhe rikthimin në skenë. Gjithashtu keni mundësinë të shikoni dhe sekuenca nga një interpretim Live në Angli, ku Rita dhe Dj Fresh debutuan këngën e tyre "Hot Right Now".No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.