Header Ads

Fillon Big Brother - largohet një prej konkurentëve - Shiko serine e 1Më në fund ka filluar sërisht Big Brother Albania 5. Ne ndoqën natën e hapjes dhe mund të themi që ...sa të mirë janë në fillim të gjithë o Zooot! (Pa përfunduar ne këtë rresht filloi drama.Një prej anëtareve,Besarda ka kërkuar të largohet lol) Për pak kujtuam se po shikonim ish-Modelët që i thonë vetes top modelë. Ore e dini ju kush janë TOP modelë? apo keni sfiluar për ndonjë Prada e YSL e nuk e kemi marrë vesh akoma ne lmao. Në përgjithësi konkurentët ishin ok dhe duke qënë se "fituesja" e natës ishte Genta me tipin e saj të sinqertë e plotë humor, ndoshta vëllai i madh do e shikoj më të arsyshme që në javët e ardhëshme të sjellë më tepër njerëz nga jeta sesa nga skena.Thjesht po themi se sa herë fliste Ermali na u duk vetja sikur ai ishte korrespodent i Arbanës brenda shtëpisë lol. Meqë ra fjala Arbana dukej shumë në formë dhe e veshur bukur, na mbajti dhe tërë kohës në tension me ato taka, do bjerë tani do bjerë pastaj hahahhaha. Shumica e konkuruesve nuk dinin not...do Zoti nuk plas ndonjë sherr afër pishinës! Fiksim profili i Arjolës. Ajo ishte një studente juridiku e cila e ka ditën aq të mbingarkuar saqë shpesh herë nuk i del dhe koha për të studiuar e ndodh që studion mbas orës 12 të natës. Normale Arjola! Pse prandaj po shkon në shkoll ti që të kesh parësi studimin? JO! Hahahahhaha! Pesë vjetë më vonë dhe Big Brother akoma nuk i ka rregulluar difektet teknike. Allooooo? Allooo? Nuk të dëgjoj! Çfarë the? Ndërkohë tek hyrja e shtëpisë në ekranin anash, emrat shfaqeshin si ti donte qejfi. E morëm vesh që do hynte një Arjola, që kur nuk kishte hyrë akoma Ermali. Po psikologu...çfarë ishte ai komenti për Gentën? Nuk e tha shqeto, por ne e kutuam qartë fare që donte të thoshte se Genta nuk ishte e bukur? Po mirë o shoku, tani se ju shoqëroheni vetëm me Klaudia Shifer dhe Naomi Kembëll nuk do thotë që gjithë femrat e Shqipërisë duken të tilla.Pastaj...çfarë kishte të shëmtuar Genta? Thashë unë, Top Model programi hahhahahaha. Shyqyr që kishin Gentën thuaj, batutat e të cilës do mbahen mend për një kohë të gjatë.Si i tha televizorit akuqrium? Hahahhahaha! Gjithashtu na pëlqeu dhe momenti surprizë që i kishin bërë Gracianos. Sa emër cool që duket Gracianooooo! Hajde byrazer se Nderim e ke emrin hahahhahahhaha. Gjithashtu në shtëpi u fut dhe një 60 vjeçar i cili në pamje të parë dukej tip, pastaj në bisedë snob...sa javë ti japim brenda? Tre? Ok! Kaq kisha unë se u lodha...shikoni vetë videot e mëposhtme.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.