Header Ads

Vildane Zeneli në reklamën e makinave RAM -Foto/Video


Pas reklamëz televizive për birrëne njohur Bud Light Platinum, Vildane Zeneli është shfaqur në një tjetër reklamë të rëndësishme. Këtë herë ajo merr pjesë ne fushatën e re publicitare të Dodge RAM prej Chrysler. Reklama ka filluar të shfaqet në televizione dhe revista, ndërkohë që ne më poshtë po ju sjellim një foto (Vildane është modelja e ulur) nga reklama në print si dhe videon nga përgatitjet e reklamës.3 comments:

  1. Po Antoneta Nikprelaj qe eshte ne kete reklam edhe kjo eshte SHQIPTARE.

    ReplyDelete
  2. Sepse kemi lajm tjeter per Antoinette neser ku do permendnim dhe kete fakt.si po mendon postuam videon pa e pare? E nuk e ben me shume SHQIPTARE se po e shkruan me germa te medhaja.

    ReplyDelete
  3. Ne rregull vetem mendova pse nuk shkruhet asgje per ate se edhe ajo eshte Shqiptare .Haha jo thjesht e kam shkru me germa te medhaja Shqiptare se per asgje .OK Suksese .

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.