Header Ads

Nora Istrefi i kall krejt me videon e re "Ski me ik" - Shikoje këtu!


Për një çast më ndali zemra...ishte Nora. Booooooo nga sekonda e gjashtë deri tek e njëzetë e treta (e në vazhdim), Nora me flokët e shkurtra dhe me një vështrim shumë seksi...kukuuuuu na e hoqi trurin :))) Fiksim videoja! Fiksim kënga! Fiksim Nora me flokët e shkurta! Ika ta shikoj prapë videon! ♥♥♥♥ Nryshimi më i madh dhe më i bukur i vitit e kënga e parë HIT e këtij viti!1 comment:

  1. Pse nuk komenton dicka edhe mbi lajmet e disa prej vipave me te medhenj te huaj. Me pelqejne shume shume komentet tuaja. jeni sh i mir :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.