Header Ads

Rina Bilurdagu fiton The Voice of Albania - Shiko Videon


Surprizë surprizë! Në momentin që Enrika ju largua dyshes finaliste, të gjithë menduan se Marsela e kishte në xhep fitoren,por...Rina duket se i ka pëlqyer më shumë telespektatorit i cili votoi për të si fituesen e parë të edicionit debutues të The Voice of Albania. Në finale të këtij programi përkrah Rinës u rradhitën dhe Marsela,Enrika e Lundrimi të cilët do ti shihni së shpejti në TopFest. E tmerrshme sa e gjatë kjo finale e sa llafe kot ma si koti kanë bërë. Ora 12:20 e natës!!! Ça të dha Vojci ty,po si ja kalove në 17 javë, na thuaj ndonjë batutë,ça do thuash ndonjë gjë....iuuuuuu lanë nam. Të rrojnë interpretimet se këta na lanë me dhimbje koke. Shikoni më poshtë videon e momentit final të shpalljes së çmimit.


2 comments:

  1. asdfghjekcjmeojaljmclqkejcifroejoqikd lvcjdwlknv lkev

    ReplyDelete
  2. ke shume te drejte ashtu eshte. Ne fakt jo vetem qe asdfghjekcjmeojaljmclqkejcifroejoqikd lvcjdwlknv lkev por dhe lfksjdflkejfkwejdfklwejkelew. E kam thene qekur!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.