Header Ads

Dafina Zeqiri në Los Anxhelos me Ledrin për të regjistruar "Tonight" - Degjoje!


Dafina Zeqiri ka mbërritur në Los Anxhelos, së bashku me DjÇekiç dhe Ledri Vula, për të realizuar videoklipin e këngës "Tonight". Mesaduket,çifti ka vendosur të dalë publikisht me lidhjen e tyre ...artistike, e cila u vu re që në festimet e vitit të ri tek "Prive". Urime janë shumë cool të dy! Përveçse planeve muzikore, çifti po mundohet të shijoj sa më shumë L.A duke vizituar bulevardin Hollivud, bërjen e një tatuazhi,ndjekjen e një ndeshjeje të "Lakers" etj etj. Tani...këta erdhën nga Evropa për të xhiruar videon këtu? Hmmm...sepse po mendojmë që ka diçka më tepër në këtë udhëtim që s'po na e tregojnë ende.Nëse është ajo ç'ka mendojmë ne,gishtat kryqëzuar dhe paç fat!

Ps. Oh! Gjithashtu ne dëgjojmë se Dafina ka mundësi të takohet me Rita Orën gjatë udhëtimit të saj në Amerikë.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.