Header Ads

Drita D'Avanzo në videon e re të French Montana


Teksa në VH1 vazhdon të shfaqen seritë e reja nga sezoni i dytë i "Mob Wives", Drita një prej më të preferuarave të këtij programi e mesa duket dhe më e preferuara e rreperit të njohur,ka filluar të shfrytëzoj suksesin e saj duke u marrë dhe me projekte të reja. Pasi hodhi në treg të një linje veshjesh dhe kozmetikësh, Drita tashmë do të shfaqet dhe në videon e re muzikore të French Montana e cila titullohet "Everything's A Go". Roli i saj? Shoferja e makinës me të cilën rreperi e disa të tjerë vjedhin një bankë. Hahahaha! Ok! në videon e cila u xhirua në Bronx dhe Brooklyn, marrin pjesë dhe të tjerë rreperë të njohur si Rick Ross,Wale,Swizz Beatz,Dj Khaled etj. Më poshtë po ju sjellim disa foto nga sheshi i xhirimit si dhe këngën për ta dëgjuar.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.