Header Ads

Argjentina Ramosaj - Si shiu - Shiko videon


Lëvizje shumë e zgjuar e Argjentinës. Një videoklip për këngën konkuruese në TopFest, që do të thotë se kënga do të mund të shikohet kudo dhe të ngulet në mendjen e teleshikuesve, të cilët nuk do ngurrojnë ta veçojnë nga konkurentët e tjerë dhe ta votojnë. Shumë mirë do bëjn,sepse e meriton. Kjo është kënga e saj më e bukur e kënga me të cilën këngëtarja do të mbahet mend 10 vjet më vonë. Videoja gjithashtu është shumë e lezetshme dhe ndër tre këngët shqip të këtij viti që unë mbaj në cellular. A do fitoj TopFest? S'mund të them dot akoma, por padyshim një prej pretendenteve kryesore.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.