Header Ads

Big Basta - Sot Jam Vone -Shiko videon

Mua me pelqen kjo kenga dhe ndoshta me duket mua, por ketu shikohet qarte qe influenca ne menyren e te rrepuarit te Big Bastes vjen nga Italia. Kenga eshte e bukur, videoklipi pastaj eshte i thjeshte dhe ok. Do kete ndonje kusheri tek helikopteri ky qe e nexjerr ne cdo video lol.Gjithashtu nuk e kuptova perse eshte xhiruar tek varrezat e deshmoreve. Pak e cuditshme. Kenga hit!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.