Header Ads

Ne na pelqen kjo kenge nga Arta Antigona Beadini

Une s'kuptoj gje ne gjermanisht, por kjo vajza eshte shqiptare quhet Arta Antigona Beadini dhe ka publikuar disa fragmente te kengeve te saja ne Soundcloud. Mua me pelqeu kenga e meposhtme dhe mendova se do ishte me interes ti jepni nje te degjuar.


2 comments:

  1. The song says you have fucked yourself you fucking slut , u ain't shit ...... Vallah tekst paska ! Kurva gjermanise

    ReplyDelete
  2. ohh I have fucked you all, uhh and you have no backway ticket received, uhh we have fucked you all, you dumb bitch, .....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.