Header Ads

Dafina Zeqiri e kall në X Factor - Shiko Videon

Teksa numri në përgjithësi ishte ok dhe unë mendoj se Dafina duhej të kishte vepruar si Aurela e të këndonte këngën "Tonight" videon e të cilës do të publikoj së shpejti, sërisht Daffy e kalli në X Factor. Më ka pëlqyer shumë me pjesën rrep (min 3:00 në video). AJJJJJJJJJJ! Kukuuuuu m'bëri me tund kokën hahahhaahhaa. Ajo gjithashtu ka sjellë interpretimin më të mirë në duet me Sheilën e cila është në konkurim.

1 comment:

  1. Me Sheilen duet kendoi bukur, por ketu solo mua nuk me pelqeu fare... dicka zeri i saj me muziken nuk ishin ne te njejtin harmony

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.