Header Ads

Shiko Vildane Zenelin ne videon e re te Robin ThickeSiç ju kemi lajmeruar dhe me pare, modelja shqiptare Vildane Zeneli do te ishte bukuroshja e rradhes ne videoklipin "All Tied Up" te kengetarit te njohur Robin Thicke (te cilit dhe ne ja kemi fiksim disa kenge). Tatatattataaaaaaaaaaaa videoja eshte publikuar pardje dhe ja ku po jua sjellim te paret per shtypin shqiptar! Kujdes veç, uluni diku, se eshte hot hot hot e po na rrezoheni. Po kjo nuk do te jete videoja e fundit ne te cilen do te shihni modelen,sepse perpara se te hedh ne treg albumin e saj muzikor (Yep! Vildane po regjistron dhe muzike) ajo do te shfaqet dhe ne videon e re te Dr.Dre dhe Kendrick Lamar. Suksese Vildane!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.