Header Ads

Dikush t'ja japi kete reklame filmi Top Channel

Teksa po jepeshin lajmet e fundit kulturore tek TopNews, po flitej per filmin e ri "Anna Karenina" dhe protagonisten Keira Knightley. Normale qe lajmi ishte i perkthyer fjale per fjale,sepse jo vetem qe gazetarja nuk ka pare para-premieren e filmit,po nuk i ka pare as reklamen pasi ne vend te versionit 2012, lajmi shoqerohej me imazhe nga filmi i xhiruar ne 1997 interpretuar nga Sophie Marceau. Imagjinoni tani qe ne lajm thuhej sesa bukur e arisokrate shfaqej Keira HAHAHAHAHAHA! Si e kane ate moton keta? Lajmi kalon nga ne se pari? Ky paska qene lajm refugjat lol. Ja ti ndihmojme ne dhe ti sjellim reklamen e vertete me poshte.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.