Header Ads

Rita ora-Koncert ne NY -Flet per Vibe-Kendon NoCHurch...


Rita Ora eshte tejet e zene keto dite,duke udhetuar nga nje ane e botes ne tjetren neper koncerte.Tahsme eshte rikthyer ne NY ku me daten 12 qershor do mbaj nje koncert (vetem me ftesa per VEVO) nderkohe qe VIBE (Shih foton) revista me e njohur e hip-hop & R'n'B i ka kushtuar nje shkrim ku flet per pergatitjet e saj per kete koncert si dhe permend qe eshte nga Kosova etj. Kenga e saj "How We Do (Party)" ka filluar te luhet kudo ne radiot dhe klubet amerikane, nderkohe qe datat e tjera te koncerteve ku ajo do te marre pjese jane 1-2 shtator ne Filadelfia te Pensilvanise.Per fansat shqiptare ne Kanada, behuni gati,Rita do jete aty me 16 gusht.Me poshte po ju sjellim dhe versionin e Rites, te kenges "No Church in The Wild" nga Jay Z dhe Kanye.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.