Header Ads

Shih ke gjeta ne New York Post


Oh! Kam harruar ta postoj kete lajm,por ...tani mu kujtua edhe hopa! Isha duke lexuar gazeten New York Post dhe ne nje shkrim per disa prej lokaleve qe sherbejne akulloret me te mira ne Nju Jork, shikoj foton e nje modele e cila po me ngjasonte me Irsida Aliun. Pasi kontaktova me Irsiden...Poooo ishte ajo! Jo po thuaj qe me shpeton gje lol. Shpejt e shpejt i bera nje foto dhe ja ku e keni. Teksa Irsida me tha se nuk eshte "ndonje gje e madhe", mua mu be shume qejfi. Te krijohet nje ndjenje gezimi kur shikon dike qe e njeh ne nje gazete apo reviste te njohur, aq me teper nje bashkatdhetare dhe te suksesshme.

Ps. Me qe ra fjala, falenderoj NYP lol sepse shpesh here i permend shqiptaret dhe per mire! Pervec asaj shushkes Cindy Adams, qe jo se nuk me pelqen se disa here na ka permenduar ne rubriken e saj,por na ironizoi Tiranen nje here...e di si u bera!!! Hahahahaha! Per pak desh mora mundimin me i cu leter! LMAO

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.