Header Ads

Ledio Mehmeti sfilon per RoccoBarocco

Pas suksesit ne Kine ku mori pjese ne javen e modes kineze dhe pozoi per kopertinen e revistes GQ midis te tjerash, modeli Ledio Mehmeti duket se eshte zhvendosur ne Europe dhe jo pa sukses.Ai ka sfiluar ne javen e modes per meshkuj ne Milano per stilistin e njohur RoccoBarocco, nga ku eshte marre dhe fotoja e meposhtme.Per me teper ne po ju sjellim dhe videon e plote te sfilates ku mund te shihni dhe Ledion (4:32).No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.