Header Ads

Dy jave THE VOICE te preferuarit tane - Shikoji ketu

Ka dy jave qe ka filluar The Voice dhe ne po na pelqen me shume se ne edicionin e pare. Teksa javen e pare konkuruesit me se shumti lane per te deshiruar, ishin anetaret e jurise apo trajneret, te cilet me shakate e tyre ben qe te mos ndihej mungesa e zerave, e nese Eltoni ju duket shume serioz mos u shqetsoni,sepse ajo eshte menyra e tij per te bere shaka lol. Ledioni gjithashtu i ka lene gafat dhe eshte me ne teme, kurse ana teknike rikthehet me gabimet e vogla.Po pse ja mbyllni lambushkem Miriamit ore, ju dogj qe ne fillim te programit hahahhahaha dhe aman kursejeni ekon se me teper po degjojme jehonat sesa zerin e konkuruesve.Ne anen tjeter, nje gje qe s'na pelqen eshte pjesmarrja e konkurenteve me shume eksperience.Nuk po flas ketu per nje apo dy qe kane marre pjese ne festivalet e femijeve, por psh. ne serine e pare dolen dy kengetare te cilet nje ka marre pjese tek Kenga Magjike e nje tjeter ka videoklipe ne qarkullim. Nuk eshte e drejte,pasi flitet per talente te rinj e keta jane me shume se te rinj ne muzike.Gjithsesi me poshte po ju sjellim te preferuarit tane te ketyre dy javeve ku vlen te themi se java e dyte kishte konkurues shume here me te mire.TRE TE PREFERUARIT TANE KRYESORE


E mrekullueshme dhe solli nje version SUPER te "Loosing My Religion".Padyshim nje nder konkurentet me te forta.Kushtrimi ishte perfekt ne gjithcka.Qe ne momentin e pare e deri ne fund prrrrrrrfekt! As nuk ka nevoj fare per The Voice, direkt e ne studio, kenge, turne ...ky eshte GATI!
Ndoshta nuk ishte me e mira,por ishte nder me interesantet.Ne na terhoqi vemendjen dhe mendojme se ne serite e ardheshme do e tregoje me mire fuqine e saj vokale.

KONKURIMET E TJERA TE MIRABesa Jemini ketu

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.