Header Ads

Rita Ora rikthehet ne majen e hitparejdit anglez


Rita Ora dhe albumi i saj "Ora" jane rikthyer ne majen e hitparejdit anglez si albumi me i shitur i javes ne iTunes. Ne fakt "Ora" pozicionohet ne vendin e dyte, por duke qene se vendin e pare e ze nje album me kenge nga artiste te ndryshem, atehere Rita automatikisht eshte kengetarja me e shitur e javes ne Angli. E per ata qe kane qejf te thone se Rita nuk ka per te pasur ndonjehere suksesin e Rihannes...thjesht ju themi se albumi i ri i kesaj te fundit ne Angli pozicionohet ne vendin e 27.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.