Header Ads

Rita Ora ne "Fast&Furious 6" - Shiko reklamen
Per nje moment kujtuam se i kishin hequr skenat e Rita Ores nga filmi, pasi ne listen me emrat e trupes se filmit emri i saj nuk tregohet,nderkohe qe Rita vete as nuk ka publikuar ndonje foto nga xhirimet (e ju e dini qe ajo s'le foto pa vene ne Twitter)  por mesaduket kjo nuk eshte e vertete,sepse Rita shfaqet ne reklamen e re te filmit i sili del ne kinema ne muajin maj! Ketu po ju sjellim dy foto dhe reklamen e plote!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.