Header Ads

Elvana Gjata dhe 2Po2 - Beso - Shiko videon


Kenga eshte e bukur dhe mbi te gjitha me vjen mire qe kane zgjedhur nje teme qe prek shume shqiptare gje qe normalisht do i sjelle dhe suksesin kesaj kenge. Tek ne jane me te nevojshme kenge te tilla te cilat i flasin publikut shqiptar, realitetit shqiptar, te cilat kuptohen nga publiku shqiptar. Videoja eshte e realizuar shume mire, ide e pare, por realizimi shume cool se bashku me interpretimin e te gjitheve. Teksti eshte ai qe e ben kete kenge pasi eshte nje tekst shume i vertete dhe duket qe kushdo qe e ka shkruar e ka perjetuar kete vuajtje.Look_u i Elvanes super!


3 comments:

 1. Lum si ti qe e paske kuptuar tekstin se une s'e shkoqita dot.Elvana e kishte zerin shume te ulet kur muzika ishte e larte :/

  ReplyDelete
 2. S'ben te shoh
  S'mundem te prek une jo
  vetem nje moment mjafton
  dhe mekem
  leter nga ty lexoj
  mes lotesh behem me e forte
  shume po du me t'pa t'pa
  nuk e di se sa sa kjo do vazhdoje
  shume po du me t'pa t'pa
  nuk e di se sa sa
  Duro shpirti im e ke dashurine
  gjeje pak besim
  mbi te gjitha ti

  A po i don dhe notat? Hahahaha
  Ndaj ti me lexon mua dhe une jo ty lol

  ReplyDelete
 3. Hahahahahaaha rrofsh rrofsh Elbino se te paskam hapur pune.Epo nje lexuese e rregullt si une e meritonte kaq gje ;)

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.