Header Ads

Dancing with the Stars Albania fillon ne tetor


Vizion Plus ka bere te ditur se gara ne pisten e vallzimit do te vazhdoje! Ne muajin tetor pritet te filloj edicioni i katert i "Dancing with the Stars" nderkohe qe se shpejti pritet te behen publik emrat e anetareve te jurise, drejtuesve dhe mbi te gjitha konkuruesve ne kete spektakel. 

1 comment:

  1. urojme te jene koreografe te rinj,mjaft me me ciftin enada gerd vaso ,le tja u hapin rrugen te rinjve me te talentuar .

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.