Header Ads

"Low Winter Sun" fillon kete vere ne AMC

Sic ju kemi njoftuar dhe me pare seriali televiziv "Low Winter Son" ka perfunduar xhirimet dhe tashme behet e ditur se do filloj transmetimet ne vere. Ne kete serial teliziv policesk i cili zhvillohet ne Detroid, jemi te sigurte qe do flitet shpesh dhe per shqiptaret, pasi ne kete vend kemi nje komunitet shume te madh, nderkohe qe ne ju kemi konfirmuar pjesmarrjen e Nickola Shrelit i cili do te interpretoj ne rolin e Gus. "Low Winter Son" eshte nje histori e diteve tona qe zhvillohet ne nje bote ku kufiri ndares midis policise dhe krimineleve eshte i padallueshem. Nje histori e mbushur me vrasje, mashtrime,hakmarrje dhe korrupsion, qe fillon me vrasjen e nje polici prej nje detektivi nga Detroidi, vrasje e cila e con ate (detektivin) ne qender  te krimit te organizuar te ketij qyteti dhe...pastaj ndiqni 12 serite e sozonit te pare kete vere.

 Me poshte po ju sjellim dhe nje paraprezantim te serialit i cili do te transmetohet ne kanalin amerikan AMC.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.